לאחר הקפיצה שהוצגה בספר הקודם, אסור לי להתפלא מהטוויסט הגדול בכרך זה, אולם עדיין הייתי המום כשזה קרה. עם זאת, נשארים המומים כמו גם מבולבלים, פשוט מכניסים אותי לאותו מיקום בדיוק כמו רבים מהדמויות בסיפור המשתרע הזה של נאוקי אורסאווה.

קנג’י כמו גם חבריו הטובים שלחו את אלה שאוהבים את אלה מטוקיו, כמו גם התחברו יחד כדי להילחם בקבוצת החברים הרשעה. הם משוכנעים שמשהו יתרחש בערב השנה החדשה 2001, כמו גם כאשר מופץ בניין תוכנית הדיאטה (בדומה לבניין הקפיטול האמריקני), נראה כי הפחדים שלהם מתגשמים.

מופיע סוג גדול, בניינים נהרסים, כמו גם ערים חיוניות ברחבי העולם נפגעות עם סוג כלשהו של מחלה הורגת מיידית, כאשר אנשים מדממים באופן גלוי. כשם שהקבוצה מתכוונת להילחם, הספר קופץ קדימה כדי לעמוד בקנה, אחייניתו של קנג’י, בשנת 2014. הילדה בת הששטים עושה את מיטביה כדי לעמוד בהובלתו, להילחם בנבל כמו גם לשמור המוזיקה שלו בחיים, עם זאת איננו מבינים מה קורה בקנג’י כמו גם בעוקביו המסורים.

גוונים של הלגיון הידוע של גיבורי העל “חמש שנים אחר כך”, שם לא גילינו את הסיפור האמיתי של מה שקרה לקפוץ את הסיפור קדימה עד כמעט, כן, חמש שנים אחר כך. עם זאת, יש לי הרבה יותר אמונה בנאוקי אורסאווה, משתי סיבות: עבודתו של מפתח יחיד היא קומקום שונה של דגים מקומיקס גיבורי-על אמריקאי של קו הרכבה. כמו גם הסדרה הזו כבר עטופה ביפן, אחרי 22 כרכים, כמו גם אם המבקרים התאכזבו קשה, אני מנחש שהייתי שומע על זה. אני חסר סבלנות להבין מה עלה בקנג’י, אולם לעת עתה, אצטרך לסמוך על הסופר שיכלול הרבה יותר פלאשבקים מהסיפור העתידי שהוא מספר.

כמו כן בספר זה, הבריונים התאומים השמנים ינבו כמו גם מאבו הופכים הופעה מחודשת. כמו נבלים רבים, אין להם מושג מדוע מישהו היה מסתכל לאחור על פעולותיהם הנוראיות באופן שלילי. חייהם החדשים חושפים אותם להיות מרוכזים באותה מידה כמו גם נצרכים בשימוש כמו קודם, אולם בדרכים שונות ביותר.

נגעו לי כדי לציין בדיוק עד כמה מופיע ראמן בדרך כלל. דמות אחת מבטיחה את ילדו היוצא שהם יאכלו ראמן, את המנה המועדפת עליהם, שוב יחד בעתיד. קאנה מסכנת את חייה כדי להציל חנות ראמן מוקירה, שם היא כמו גם דודה אכלו בדרך כלל יחד בעבר. זוהי הכרה פנטסטית באחת המנות המועדפות במדינה בנוסף לתפוס בדיוק עד כמה זיכרונות נפוצים מקשרים לאוכל כמו גם לאכול יחד. הרגעים האלה כמו גם רצפים קצרים דבקים איתי יותר מהעלילה העיקרית (עם צוות השחקנים ההולך וגובר), כמו גם התמונות שאני זוכר הכי הרבה.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

שלב אהבה !! כרך 2 תמיד שזיהינו את הנחת היסוד של במה כמו !! (סיפור מאת איקי אייקי, שצייר טיישי זאו, שפורסם על ידי סובלימה), כרך ב ‘עוסק בבניית הקשר בין מנגה וונאבה איזומי כמו גם השחקן ריומה. הטון הקליל של הסיפור מוכר בשלב מוקדם, כאשר ריומה נופלת על ידי בית הספר של איזומי …

סמ”ר. תצורת הצפרדע לקומדיה זו של שלי יושיזאקי היא פשוטה: פויוקי כמו גם אחיו נאטסומי תופסים שלא בכוונה חייזר דמוי צפרדע. הוא נשלח כחלק מכוח פלישת קידום, אולם בגלל חוסר יכולתו, הוא מאבד במהירות את נשקו כמו גם ננטש על ידי כדור הארץ שלו. הצעירים רוצים …

נבואה כרך 2 לכיוון, נבואה אינה סדרה שאתה יכול לטבול בה וגם ממנה. לא שילמתי עניין מספיק לפרטים הקטנים של כמה מהבחור שלא הושפע שהוצג בכרך 1, אז גיליתי את עצמי רוצה לקרוא מחדש את שני הספרים ברגע שהשלמתי את הכרך החדש הזה. עם זאת, יש …

Leave a Reply

Your email address will not be published.