IDW פרסום כמו גם ספרי Yoe מציגים שורה חדשה של אוספי קומיקס מארוול כריכה קשה.
ההודעה לעיתונות עוקבת אחר כך:

שחרור מדיה-פרסום IDW כמו גם ספרי Yoe גאים לחשוף שורה חדשה של אוספי מארוול קומיקס, סדרה סנסציונית של כיסויי כריכה קשה בפורמט גדול האוצרת את יצירות האמנות הטובות ביותר מיסודות ארבעת הצבעים של תור הזהב, כל השיטה כמו המארוול הגבהים המסחררים של גיל!

במקביל לאירוע בן השנה של 80 שנות הוצאתו של מארוול, יו ספרים יעלו לראשונה את המבט הרטרוספקטיבי שלהם על בית המושגים עם סיכות עבודת מופת של מארוול, אשר יעשו על ידי כניסות נוספות בשנת 2019.

בסיכות עבודת מופת של מארוול, יצירות האמנות הפועלות של יוצרי עידן הכסף האגדי-כולל ג’ק קירבי, סטיב דיטקו, ג’ים סטרנקו, דון האק, ג’ון ביירן, בארי ווינדזור-סמית ‘, ג’ון סברין, וולי ווד, דן דקרלו, ג’ון רומיטה, כמו גם רבים אחרים-נאספת בפעם הראשונה אי פעם בכרך יחיד, הלכה עם לאורך כל הדרך עם טפטוף שנונה, דופק דופק, כמו גם זינגרס על ידי סטן “האיש” לי!

המעריצים יאמרו סיכות גדולות ומצוירות היטב על ידי האמנים המופלאים האלה של ספיידרמן, ת’ור, הרופא מוזר, קפטן מארוול, האלק, ה- X-Men, הארבעה הגדולים, כמו גם רבים אחרים, בתוספת נבלים מזויפים בהובלתם דום רופא – כמו גם מילי העיצוב מאת דן דקרלו!

“אני האדם שאני (כמו זה) מאז של סטן, ג’ק, סטיב, כמו גם שאר יוצרי מארוול המוקדמים מעוררים אותי בשנות העשרה שלי בפיטר פארקר”, קובע כמה עורך עטור הפרסים של אייזנר קרייג יו. “לקחת את ‘המסע להיסטוריה’ זה עם זה – הראשון בשורה של ספרי מארוול – הוא התרגשות מדהימה, פנטסטית, מדהימה עבור חבר האמנה הגאה הזה בחברת הצעדה של מארוול שמח!”

Pin-upp של Marvel Masterwork מוצע כעת להזמנה מראש באמצעות מוכרי הספרים באינטרנט וכן קמעונאים מתמחים בספרי קומיקס. עבור אל www.comichoplocator.com כדי לגלות חנות בקרבתך.

מארוול עבודת מופת
מאת ג’ק קירבי, סטיב דיטקו, ג’ים סטרנקו, דון האק, ג’ון ביירן ואח ‘.
ISBN 978-1-68405-520-3
34.99 $ (ארה”ב)
כריכה קשה של 120 עמודים, צבעוני ריבוע, 9 ″ x 12 ″

עורך ביו:
ג’ים הנסון כשכתב, “קרייג (יו) מביא עמו את דמיונו היקר כמו גם התלהבות. יש לו שילוב נחמד של חברה כמו גם כישרון חדשני. ” מארק המיל צייץ, “אני ממשיך לקנות ספרים מספרי יו כמתנות ואז שומר עליהם לעצמי.” USA TODAY OPINES, “CRAIG YOE: ארכיאולוג האב של ז’אנר קומיקס.” News ABC כינו את יואי “היסטוריון הקומיקס המוביל באמריקה.” יו היה מנהל/סגן נשיא/מנכ”ל חדשני של החבובות של ג’ים הנסון, כמו גם מנהל חדשני בניקלודיאון כמו גם דיסני. קרייג זכה במספר פרסי אייזנר, פרס מוביוס, כמו גם במדליית הזהב של אגודת האיירים.

אודות IDW
הוצאת IDW עומדת בגאווה בחזית הבידור החזותי המודפס, ומטפחת ספרייה אימתנית של מותגים מורשים בעלי שם עולמי וכן IP מקורי בבעלות יוצר. מערך ספרי הקומיקס המגוונים שלו, רומנים גרפיים, כמו גם ספרי אמנות מספקים הנאה קריאה למעריצים בכל הגילאים. טביעותיה עטורת הפרסים בספריית הקומיקס האמריקני, יו! ספרים, כמו גם מהדורות אמנים מגנים על ההיסטוריה התרבותית היקרה של מדיום האמנות הרצף, ואילו כותרות תחת המדף העליון המוערך באופן משבץ כמו גם באנרי הכתר השחורים חוגגים קולות עצמאיים מאוד. הוצאת IDW היא חטיבה של IDW Media Holdings, Inc. (OTCQX: IDWM), עסק מדיה משולב לחלוטין עם הצעות חזקות בפרסום, משחקי שולחן, מולטימדיה בידור, כמו גם תערוכת אמנות דרך גלריית האמנות הקומיקס בסן דייגו.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

האם פרסי השוק הקומיקס של אייזנר מכירים את סטן סאקאי, אפרסק מומוקו, כמו גם את אוסאגי יוג’ימבו של קן קוואטטרואיד, העורב: Lethe, כמו גם גברים בלתי נראים: האמנים השחורים השחורים של ספרי הקומיקס ניצחו בשנתיים ה -33 וויל אייזנר קומיקס בשוק. ההודעה לעיתונות עוקבת אחריה: שחרור מדיה – בטקס פרסי הקומיקס של וויל אייזנר הקומיקס, יוצרי IDW לקחו ארבעה מהנחשקים …
30 ביולי 2021 ב”קומיקליסט ”

התוספת החדשה ביותר לסדרת המהדורה של האמן של IDW מציגה את שחרורו של ספיידרמדיה-זו תהיה עונת חג שמח עבור מעריצי ג’ון רומיטה, כמו גם עבודתו המסורתית על “ספיידרמן המדהים” של מארוול עם “ספיידרמן המדהים” של ג’ון רומיטה: Man: מהדורת האמן. הכריכה הקשה של האספן החובה היא …
19 באוקטובר 2011 “קומיקס”

שבטים חוזרים להדפיס במהדורה של Deluxe HardCovermedia-לגלות מחדש את עולם השבטים הפוסט-אפוקליפטי של שבטים זה במאי, כאשר כריכה קשה של מהדורה מדלוקס עמוסה ביצירות אמנות כמו גם אדמות חומרי תועלת על מדפי ספרים בכל מקום. מאז סיפק איור מדהיםnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.