הגדול מכל המנגינות (G.O.A.T.) הוא הערצה למנגינות הגדולות בכל הזמנים.
גוגל השיר הזה, כמו גם תראה אותו מסווג כ”דיסקו “. אני קובע אותך, “לא.” זה לא דיסקו. לא שיש לי שום דבר נגד דיסקו כז’אנר – למעשה, הייתי מציין “תשכח אותי נוטס” כמו גם “קדחת לילה” הם מתמודדים על העתיד הגדול ביותר מבין כל העמודים. אבל שוב, המנגינה של קנדי ​​סטטון אינה דיסקו.

סטטון, הטוב ביותר שהבין כזמרת הבשורה כמו גם האישה שעשתה גרסאות מחודשות של גראמי של “Stand ליד הגבר שלך” כמו גם את Mac דייוויס/אלביס פרסלי “בגטו” (קנדי הציע את זה כמו גם עבודה, סמוך עלי), קיבלו להיט מספר 1 עם “לבבות צעירים ומעוררי השראה, חינם”. המנגינה הובילה מחרוזת להיטים הכוללת “לילות בברודווי” (עטיפת דבורים של דבורים) – כך שהוא מובן מאפשר למוזיקת ​​ריקוד. כמו כן יש לו קצת “להמריא”, כך שהוא עשוי להשפיע על חזיונות של מפל של השתקפויות מראות צבעוניות, עם זאת זה לא קשור לריקודים, זה הרבה יותר מאשר וו, כמו שאין לו פעימות אחוריות מרוצי לב. את המנגינה נכתב על ידי דייוויד קרופורד, שיצר גם להיטים לווילסון פיקט, להקת ג’יי ג’ילס, כמו גם BB King. האם הרעש הזה כמו אילן יוחסין דיסקו עבורך?

הקשבה נוספת: לקנדי יש המון להיטים, אז אם זה מה שאתה מחפש לבדוק את “בגטו”, “אני מעדיף להיות אהובתו של זקן (מאשר טיפש של צעיר)” (הלהיט הראשון שלה ), כמו גם “יש לך אהבה” (לפי המקור המציג קנדי ​​סטטון). עם זאת אני חייב לומר, האלבום האחרון שלה “הקאמבק” Life מתרחש היה נהדר כמו גם אני אוהב את הדברים הדתיים שלה יותר – כמו אלבום הידיים שלו.
עטיפות: וודא שאתה בודק את גרסת העונה של Swell – זה הרבה יותר טוב מהמקור! כמו כן צפו בסרטון הדובים המופשט כי … וואו.

חיות פראיות על ידי מים

Leave a Reply

Your email address will not be published.