שחרור תקשורת – ליל כל הקדושים קומיקסט מקיימת את “תחרות התלבושות הגדולה ביותר של ליל כל הקדושים אי פעם”, שם המשתתפים מקבלים כפתור ומגישים את תמונות התלבושת שלהם כדי לזכות בפרסים נהדרים, כולל שני זוכי פרסים גרנד אקראיים מי יקבל מסע קניות בסך 500 דולר בחנות הקומיקס המקומית שלהם!
החל מה -13 בספטמבר עד ה -15 בנובמבר, המתמודדים יכולים להתאים את עצמם לאחת מחמש קטגוריות התלבושות – גיבורי על/קומיקס, טלוויזיה/סרט, גיימר, אימה ומקור – להגיש את התמונות שלהם באתר www.halloweencomicfest.com/costumecontest יצביעו על שלהם רשומות מועדפות לבחור את הזוכים בקטגוריה. בנוסף לזוכים בפרס הגדול האקראי, שני זוכי הפרסים האקראיים ייבחרו בכל קטגוריה כדי לקבל מסע קניות בסך 100 דולר. המבוגר והילד שמרוויחים הכי הרבה קולות בקטגוריות שלהם יקבלו חבילת פרסים בשווי של מעל 250 $ הכוללים פרסים נהדרים של נותני חסות לתחרות, כולל DC Comics, Marvel Comics, Boom! אולפנים, ארכיאיה, זנסקופ, Diamond Select Toys, מעבדת אקשן, PaperCutz, Dark Horse Comics, Red 5 Comics, Comics Image, Publishing IDW ו- Stride Rite.

כדי להיכנס, עליכם ללכת תחילה לחנות קומיקס המשתתפת ולקבל כפתור קומיקסט של ליל כל הקדושים, הכולל את Hellboy של איטי סוס של Dark Horse. לבש אותה בתלבושת שלך ואז הגש את התמונה שלך לאתר www.halloweencomicfest.com. אתה יכול למצוא חנות משתתפת על ידי מעבר לאתר www.halloweencomicfest.com/storelocator. אתה תוזן אוטומטית כדי לזכות באחד הפרסים האקראיים, אך אתה יכול גם לזכות בפרסים הרבה יותר על ידי היותך מוטת ההצבעה העליונה בקטגוריה שלך-אז תעודד את חבריך ומשפחתך להצביע!

“חנויות קומיקס עמוסות בקומיקס נהדר של ליל כל הקדושים והאימה, רומנים גרפיים וסחורה אחרת. עכשיו, הם יהיו עמוסים בלקוחות המרים את כפתור ה- iTty Bity Hellboy וינסו לזכות בכל הסחורה ההיא בחינם! ” אמר מנהל השיווק של דן מנסר דיימונד. “תחרות מצד פלייני COS צעירים ומבוגרים צריכה לעשות תחרות נוקשה, אבל כל אחד יכול לנצח!”

תחרות התלבושות היא רק חלק אחד מחגיגת קומיקסט של ליל כל הקדושים, המתקיימת בחנויות הקומיקס המשתתפות ברחבי הארץ ב- 26 וב -27 באוקטובר. במהלך אותו סוף שבוע יסלקו עשרים ושניים קומיקס עם נושאי ליל כל הקדושים בחינם, ואילו חנויות המשתתפות יארחו גם מסיבות, אירועים ומכירות בודדות שחוגגות את עונת ליל כל הקדושים.

כדי להיכנס לתחרות, עבור אל www.halloweencomicfest.com/costumecontest כדי להגיש את התמונה שלך, צפה בתלבושות אחרות ולהצביע על המועדפים שלך. אתה יכול למצוא חנות משתתפת על ידי מעבר לאתר www.halloweencomicfest.com/storelocator. לקבלת מידע רב יותר על ליל כל הקדושים קומיקספסט, עדכונים קבועים, מידע על “תחרות התלבושות הגדולה ביותר של ליל כל הקדושים אי פעם”, אירועי החנות המשתתפים, ראיונות של קוספליי, קישוטים ורעיונות ליל כל הקדושים, וציון על ביקור הקומיקס החינמי לחלוטין.

על פסטיבל קומיקס ליל כל הקדושים – לחוות את השנה השנייה, ליל כל הקדושים קומיקס הוא אירוע שנתי בו משתתפות חנויות התמחות של קומיקס ברחבי צפון אמריקה ומחוצה לה לחגוג את עונת ליל כל הקדושים בכך שהיא מסלקת ספרי קומיקס בחינם לחלוטין לכל מי שמגיע לחנויות שלהם. האירוע מתקיים בסוף השבוע שלפני ליל כל הקדושים והוא ההזדמנות האידיאלית להכיר חברים ובני משפחה מהסיבות הרבות לכך שחנויות קומיקס הן יעד נהדר לספרי קומיקס, מוצרים וסחורה עם נושאי ליל כל הקדושים. מזומבים, ערפדים, מפלצות וחייזרים ועד תלבושות ועוד, חנויות קומיקס כוללות את הכל כשמדובר בכיף ליל כל הקדושים!

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

ComicFest של ליל כל הקדושים בועט בתחרות התלבושות הגדולה ביותר של Evermedia – האם יש לך את מה שנדרש כדי להצביע מספר 1 בתחרות תלבושות? אם כן, תרצה להיכנס לתלבושת הטובה ביותר שלך בתחרות הצילומים החדשה שכונתה – תחרות התלבושות הגדולה ביותר של ליל כל הקדושים אי פעם! – בחסות ליל כל הקדושים קומיקס (www.h …
23 באוקטובר 2012 ב”קומיקס ”

ComicFest של ליל כל הקדושים בועט בתחרות התלבושות הגדולה ביותר של Evermedia – האם יש לך את מה שנדרש כדי להצביע מספר 1 בתחרות תלבושות? אם כן, תרצה להיכנס לתלבושת הטובה ביותר שלך בתחרות הצילומים החדשה שכונתה – תחרות התלבושות הגדולה ביותר של ליל כל הקדושים אי פעם! – בחסות ליל כל הקדושים קומיקס (www.h …
23 באוקטובר 2012 ב”קומיקס ”

Halloweencomicfest.com עוזר לחנויות קומיקס מקומיות לחגוג את שחרורם – עונת ליל כל הקדושים היא זמן אידיאלי לחנויות מיוחדות של קומיקס עם הדגש שלה על תלבושות, סיפורי העולם האחרים והעל -טבעיים. כדי לעזור לחגוג חנויות קומיקס מקומיות כיעדים מרגשים לאירועי ליל כל הקדושים an …
2 באוקטובר 2012 ב”קומיקס “

Leave a Reply

Your email address will not be published.