עם השקת האירוע של דן סלוט מן 2020 בינואר, נקבל כמה קשורות מיני-סדרה. חלק מהכותרות הללו יכללו דמויות חדשות שאנחנו כבר אוהבים, כמו הצלה ו- Ironheart. אבל נראה גם את החזרתם של כמה דמויות וכותרות קלאסיות של איירון מן, כמו עבודות כוח ואיש מכונה.

איש הברזל פשוט לא יכול להישאר בחיים

הילוכים ענקיים אלה נראים מעט לא מעשיים. (תמונה באמצעות מארוול קומיקס)

טוני סטארק מת. נראה שבעשור האחרון הוא מת יותר מאשר חי. קיבלנו את ההקרנה המוזרה של סטארק ששימש במלחמות סודיות, והוא חזר לרגע בטוני סטארק: איירון מן, אבל הוא חזר למוות שלו. אז, מי לובש את השריון המגוחך כאשר איירון מן 202 אכן משיקה? אחיו המאומץ, ארנו סטארק. כן, לטוני יש אח מאומץ, שעלה לראשונה בשנת 2012 בסדרת איירון מן של קיירון גילן, חלק מהמארוול עכשיו! יוזמה.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

השקת האירוע של איירון מן 2020 תיכלל בתיבת ברזל

(תמונה דרך: מארוול קומיקס)

כל מה שיש לנו עד כה הוא רשימת כותרות ולוח זמנים של תאריכי שחרור. אנו יודעים שדן סלוט כותב את התואר העיקרי, ברור, אך מלבד זאת, אין לנו צוותים יצירתיים שהוזכרו להשקת איירון מן 2020. אבל הכותרות עצמן מספרים לנו כמה דברים.

יש עבודות כוח 2020, תואר איירון מן משנות התשעים, שהעניק לנו צוות ברזל. Machine Man 2020, דמות שעלתה באופן מוזר בעיבודו של ג’ק קירבי לשנת 2001: אודיסיאה בחלל והובאה למארוול. Ironheart 2020 יחזיר את הדמות הפופולרית רירי וויליאמס, אותו יצר בריאן מייקל בנדיס לאחר שהרג גם את טוני סטארק במלחמת האזרחים השנייה. הכי פחות מפתיע, בהתחשב בעובדה שהמעריצים אהבו את המראה שלה בנוקמים: Endgame, הוא הצלה 2020. לפוטס ראוי יותר זמן, ללא קשר.

התואר המסתורי ביותר הוא עידן הברזל 2020 – שיודע מה זה יכול להיות. והמוזר ביותר, אבל הכי מסקרן? נשק

נצטרך לחכות לאירוע Iron Man שיפתח בו, כפי שאולי ניחשת, 2020 כדי לגלות.

(תמונה מוצגת באמצעות מארוול קומיקס)

Leave a Reply

Your email address will not be published.