פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

ג’וש קרולי

מאת ג’וש קרולי

~

לפני שאכנס לריצה הטיפוסית, הייתי רוצה לקחת רגע לשתף כמה חדשות מצוינות: הפודקאסט של חברתי הטובה ג’ון ואני התקליט – סופגניות ופרה עליונה (@dtcpodcast) – נחשף לאחרונה ב- Picture Comic Expo בסופו של דבר להיות הפודקאסט הרשמי של פרה טופ; על ידי האוהדים ולמעריצים! בפרק הפתיחה שלנו, אנו משוחחים עם רון מרץ על חפצים מס ’14. אנו באמת מעריכים את זה אם היית מקשיב!

אם אתה נרשם לעדכון הישן, אל תדאג: אנו נמשיך לעשות פודקאסט לא די בתדירות המוצע ממשפחת הרעש הקומיקס המצוינת של דרק קאווארד. אנו מתכננים לעשות דברים מהנים כמו פרשנויות לאנימת Witchblade כמו גם לסדרות TNT תוך צריכת משקאות בעלי אופי הרבה יותר בוגר.

עַכשָׁיו? הלאה עם המופע!

~

הגילדה: פוקס

הגילדה: פוקס

אמנם אני לא הרבה גיימר, אבל אני באמת מתענג על הגילדה. כשאני גם מתענגת על יצירות האמנות של ג’יימי מקלבי, זה באמת די מבוטל. הם באמת יצאו מהפכת את זה לבעיה שהייתי רוצה לקרוא, מה עם כיסויים של פול דאפילד – שאנה מרקורי מכסה את רוחי – אולם כיסוי הגרסא הוא של אמה ריוס, שעבודתה (רק לאחרונה גלימת עכביש-איילנד ופגיון) מעולם לא הצליחו להיות מהנים.

~

אוסאגי יוג’ימבו כרך א ‘. 26: בוגדי כדור הארץ

אוסאגי יוג’ימבו כרך 26: בוגדי כדור הארץ

אני הרבה יותר מחלקי ההוגן מאחור באוסאגי יוג’ימבו, כמו גם גיליתי משהו תוך כדי סיוע ללקוח השבוע: אל תחכה להרים את הספרים האלה. רבים מהנפחים יצאו מהדפוס, כמו גם סוסים כהים לא נראים הרבה יותר ממהרים להחזיר אותם לדפוס, וזה חבל …

כי אלא אם כן זה הדבר הראשון שבדקת אי פעם על ידי, אתה מבין שאני מאמין שאוסאגי יוג’ימבו הוא אחד מעשרת הקומיקס הטובים ביותר אי פעם.

~

שלד מיוחד צבע חיוני

שלד מיוחד צבע חיוני

בזמן שאני בוחר מפתח שלד מוקדם יותר, אני לא מתכוון להעלות את האף לדברים חדשים (במיוחד בגלל שעדיין לא בדקתי את זה, אז אולי אני אוהב את זה קצת יותר)!

~

לוח הקרב של מייק נורטון

בזמן שאנחנו מסתכלים על דברים של סוסים אפלים, הקפידו לבדוק את חוט הקרב של מייק נורטון כמו גם בלקסאד: גיהינום שקט HC!

~

רייבגרס

רייבגרס מספר 1

אני קצת עצוב שאיאן צ’רצ’יל לא משתמש בסגנון לספר הזה שהוא השתמש בספרו של Marineman All-Gales. אני מאמין שזה שינוי של המהירות ש- 52 החדשים עשויים להשתמש מעצמו. כמו כן, פוטנציאל מעט כופרי, אולם אני סוג של תשוקה פיירצ’יילד ניצלה את הנוק -אאוט של שם הקוד, מה להיות ג’ינג’י מפותח שהופיע לראשונה בסופרבוי, כמו גם את כל הג’אז הזה. אה, כמו גם מכיוון שפיירצ’ילד נראה כמו שם קוד נורא.

כמה מחשבות מהירות אחרות על 52 ספרים חדשים החודש:

באטמן כמו גם רובין מס ‘9

– אני כל הזמן רואה איך הלילה של ספרי הינשופים ממשיכים את הסיפור, עם זאת אני לא זוכר שראיתי שום דבר שמזכיר את זה מתחיל. אכפת לך, אין לי בעיה עם זה (ויכול להיות שזה יכול להיות בחודש הקודם). אני מאוד אוהב את הרעיון די, שלא כמו …

– אני באמת רוצה במקום לקבל שנתיים, כותרות עשויות להיות פשוט בעיה שנתית של הסדרה השגרתית שהייתה בקווי בעיה שגרתית עם הרבה יותר חומר, במיוחד אם הסיפור החודשי השגרתי הוא קרוסאובר שמוביל לשנתי ו ככל שאני מאמינה הרבה יותר, ככל שאולי אני רוצה להכות את מי שמציג את הרעיון מלכתחילה.

לאחרונה, כריס בוצ’ר (מה- Beguing, בטורונטו) הטיל ספק בהיגיון של פרסום בכריכה רכה של סחר של 52 ספרים חדשים שבוטלו בגלל מכירות/ סיביות נמוכות ללא שוק לספרים. למרות שאני בדרך כלל מסכים עם מר בוצ’ר, אני גם מעריך ש- DC מקבלת אפשרות לראות אם יש עוד שוק אחד לספרים האלה במתכונת אחרת.

~

הרפתקאות משק הבית של סופרמן

הרפתקאות משק הבית של סופרמן מספר 1

אה, כן! קומיקס לכל הגילאים !!!

~

Daredevil של דייוויד מצוצ’לי: נולד שוב מהדורת האמן

Daredevil של דייוויד מצוצ’לי: נולד שוב מהדורת האמן

אם המכירה המדהימה של הגרסאות הקודמות של הספר הזה לא הביאו לאף אחד להאמין שהם דרישה להזמין מראש את הספר הזה בהקדם האפשרי, אני רק אתחיל להניח שהאנשים שמחפשים אותו לאחר שיצא לא שוחררו זה לא ממש אוהב קומיקס.

תרחיש המצב הגרוע ביותר: הפוך אותו להכנסות גדולות של 100% אחרי שישבתם אותו כמה חודשים.

~

אכפת לפער

אכפת למרחב מספר 1

תראו את צבעי הכיסוי היפים של סוניה אובאק !!! זו כל ההוכחה שאני דרישה שאצטרך לבדוק את הספר הזה; שנות הצביעה שלה לצביעה של מייק צ’וי – מחזירים את כל השיטה בחזרה ל- Witchblade #90 לערך – גם לא כואבים.~

שינקו

Shinku #7

אני עדיין מציע ריצות של בעיות קודמות של הסדרה הזו, כמו גם אני עדיין אוהב את זה, אז שם.

~

Witchblade

Witchblade #157

החלק הראשון של סיפור חדש, כך שאם אתה מחכה לחכות לאפשרות נהדרת להתחיל לקרוא, הנה עוד זמן נהדר להתחיל!

~

נוקמים חדשים

נוקמים חדשים מס ’26

סלח לי אם זה נראה כאילו אני מצפה קצת, אולם במוחי, אם משהו הוא באמת “אחד הפרקים החיוניים ביותר” בסיפור ספציפי, זה צריך להיות בספר הראשי של אותו סיפור קצת יותר בולט יותר , או לפחות מחויב כמרחיב/חושף על אותה יצירה חיונית הרבה שנדונה בסיפור הראשוני.

~

הנוקמים של מארוול: יוזמת הנוקמים

הנוקמים של מארוול: יוזמת הנוקמים

מלבד שיש לי תואר לא נוח עד כדי גיחוך, אני לא נדהם כל כך מסגנון הצביעה המשמש ביצירות האמנות של רון לים כאן (ותאמין לי, ראיתי המון יצירות אמנות של רון לים).

~

Hulk מדהים

Hulk #7.1 מדהים

האם ספר זה באמת דואג לקפיצה נהדרת על נקודה (כפי שנראה שאני זוכר את הספרים של נקודה אחת כשהוכרז לראשונה) לאחר שיצאו רק שש בעיות?

~

נוֹעָז

Daredevil #12

אני מנחש שזה קירסטן מקדאפי.

~

אקס פקטור

X-Factor #235 & #236

נבל חדש לגמרי מפלט?! אני באמת דרישה להדביק את ההפעלה הזו של X-Factor (שהיא רבים ממנה, למרבה הצער).

~

נערת פיראטים מקוללת

כריכה קשה של אישה פיראטית

הצעתי חמישה עותקים של זה ב- SoftCover כשיצא בשנה שעברה בזמן שעדיין העלה את החנות החדשה כמו גם ריצה, כמו גם מעולם לא הצלחתי לקבל סדר מחדש. יכול להיות שרק הייתי רואה בדיוק איך זה היה עושה אם היו לי הרבה יותר עותקים, אולם עכשיו אני זוכה לראות את זה אמיתי! בונוס נוסף, זה הולך להיות כריכה קשה מארכיה, כך שהוא מובטח למעשה להיות פריט מצוין למראה מלבד האמנות היפה כבר.

~

ארצ’י

ארצ’י מס ‘633

בהתחשב ב- IRE שהוגדלה רק לאחרונה על ידי קבוצות מסוימות הנוגעות לקווין קלר, אני יכול רק לדמיין את מה שיפורסם כאשר כמה אנשים קרובים לגלות שיש גרסה של ארצ’י שיש לה תינוק עם ולרי.

הו נז, האנושות !!!

אני צוחק, אגב. אתה יכול לומר על ידי האמת שהקלדתי את “NOES”.

ברצינות, אני מוחא כפיים לארצ’י על האמונה והפרסום שלהם עם חומר ופרסום של חומר שמאפשר להרבה יותר אנשים להתחבר לקומיקס. תגיד תודה לך.

~

הרפתקאות המדע האמיתיות של אטום רובו

הרפתקאות המדע האמיתיות של אטום רובו מספר 3

זה, חברים, הוא רובו אטומי לבוש כצל. אנו בטלפוני טלפונים מתקשרים זה #AWOINE.

~

X-O Manowar

X-o manowar #1

המקור היה ראוי לציון-יש כריכה קשה די קלאסית שנאסף כמה מהבעיות המוקדמות האלה וסיפור חדש לנפח זה-כמו גם יש לי תקוות גבוהות באמת לוויאנט החדש. אני בהחלט יכול להשתמש בלוגו אחר בספר.

~

ובכן, זה הכל בשביל השבוע, אנשים! מסע נהדר!

~

עקוב אחר הציוצים שלי, שלח לי דוא”ל, כמו גם הקפד לפקוח עין בפייסבוק של ווסטפילד קומיקס.

ג’וש קרולי עשוי או לא יכול להיות הקלידן של Everclear. הוא מציע בחום לא להמר שהוא כן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.