כאשר האביב מגיע לצפון אמריקה, כך גם החזרת האירועים האישיים. כלומר, מוסכמות באופן אישי כמו טורונטו קומיקון ב- Fan Expo. זו התחלה של עונת הכנסים, החל מהקומיקון של טורונטו המשמש כמבשר לאחד האירועים הגדולים יותר בקנדה, Fan Expo. אירועים כאלה הם לא רק מהנים עבור אולפני קולנוע וסלבריטאים הנוגעים לקדם את תוכנם, אלא גם חיוניים ליוצרי קומיקס עצמאיים. זה אירועים כמו אלה שבהם מפרסמים עצמי או יוצרי אינדי מקבלים חשיפה ובונים בסיס מעריצים. הייתה לי הזדמנות לדבר עם כמה מיוצרי הקומיקס של טורונטו קומיקון 2022 כדי לדבר על הסיבה שהאירועים האלה כל כך חשובים. בדוק מה היו ליוצרי קומיקס עצמאיים אלה לומר ולהקפיד לתמוך בעבודתם.

טורונטו קומיקון 2022 יוצרי קומיקס יצאו בהמוניהם

תמונה באמצעות איורי Grachow.

בתור הוועידה הראשונה האישית לעונה בקנדה, קומיקון טורונטו ב- Fan Expo היה עסוק באופן מפתיע. המוני הקוספליירים האופייניים ואורחי הסלבריטאים הפכו את האירוע למיוחד ומהנה לכל המשפחה. אבל עבור יוצרי קומיקס עצמאיים, אירועים כמו אלה הם דרך לרשת ולקדם את עבודתם להמונים. זה אירוע חברה, בדרכים רבות עבור הרבה מהיצורים שדיברתי איתם. כדי לגלות איך היה אירוע זה מנקודת מבט של מעריצים, בדוק את הקטע של המוסכמות האישיים שעמיתי ושותפי הקומיקס קון בפשע, כתב מגהן הייל. כדי לגלות איך הוועידה עבור יוצרי אינדי, המשך לקרוא.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

הרבה מיוצרי הקומיקס של טורונטו קומיקון 2022 הסכימו כי מוסכמות באופן אישי הן דרך נהדרת להעלות את המודעות לפרויקטים שלהם. אבל זה גם הלחם והחמאה שלהם. קית ‘גרצ’וב הוא סופר ומפתח קומיקס בענף מזה 10 שנים. גרכוב מתמקד בסיפורי ילדים, אך גם בסוגים רבים אחרים של איורים וספרים. הוא מעיר בדיוק על האופן בו המגפה השפיעה עליו כמפתח ומישהו שעושה זאת למחייתו. קית גם מסתכל בצד הבהיר שננעול סיפק לו.

“למרבה המזל, בשנתיים האחרונות היו לי עבודה לפני המגיפה, כך שאוכל להמשיך לעבוד לאורך כל הדרך, שהיה אלוהי. מה שבטוח, אין הצגות או חתימות ספרים השפיעו קצת על חיינו. … זה ממש נהדר לחזור למעשה בתכניות. ולראות אנשים באופן אישי ולהראות להם את כל העבודה החדשה שיצרתי בשנתיים האלה. ” – קיאט גרצ’וב. טורונטו קומיקון 2022; שנות קומיקס

יוצרי קומיקס עצמאיים מסתמכים על אירועים אישיים

תמונה דרך סיגמא קומיקס.

אחד מספרי הקומיקס המעניינים בהרבה בטורונטו קומיקון ב- Fan Expo השנה היה קליקו. הספר עוסק בערנות אלימה להביא לדין מתעללים בבעלי חיים. לספר הקומיקס עצמו יש יצירות אמנות מדהימות של חאבייר אורביץ ‘והסיפור של המפתח ה. ח. גרמני יש לו קצת זווית לוחמת צדק חברתי. בעוד שספר הקומיקס די גרפי, נראה כי הנקודה היא להעביר את זוועות ההתעללות האמיתיות. המו”ל, סיגמא קומיקס, שנוסד על ידי גרמנית, משתמש בספר הקומיקס כדי להעלות את המודעות להתעללות בבעלי חיים ולגרום לקוראים לתמוך ביסודות נגדו. זו מטרה ראויה מאוד. כשדיברתי עם גרמנית, ההערות שלו על האופן שבו מוסכמות חיוניות כמו טורונטו קומיקון ב- Fan Expo עבורו, היו מאוד נלהבות.

“להוציא את הספר לאנשים באופן אישי הוא חיוני מאוד במיוחד אם אתה אינדי. … אין לנו את התקציבים של מיליארדי הדולר שיש ל -3 הגדולים. מארוול, DC ותמונה. אתה יכול לחשוב שאנשים יודעים על הקומיקס שלך, אבל הם לא. בוא לחסרונות הקומיקס. לוחץ כמה ידיים. לספר את הסיפורים. ולאט לאט, יהיה לך הרבה יותר והרבה יותר אנשים שלומדים על הקומיקס שלך. זו הדרך הטובה ביותר, לדעתי. – ה. ח. גרמנית, טורונטו קומיקון 2022; שנות קומיקס

טורונטו קומיקון ב- Fan Expo הוא רק אחד מאירועים רבים

תמונה דרך מדיה אחרת

בעוד שהמוצא המזדמן עשוי לחשוב על מוסכמות גדולות יותר של קומיקס כמו סן דייגו קומיק-קון כמקום הטריילר הגדול של קומיקס קומיקס מגלה. או הפאנלים הגדולים של אולם H עם כל צוות היקום הקולנועי של מארוול הוא חמוד אחד עם השני. אבל רוח המוסכמות המקורית כמו טורונטו קומיקון 2022, הן כתערוכה לאמנים, יוצרים, סופרים, סופרים ויצירתיות אחרות כדי להציג את יצירתם. כדי להעלות את המודעות לחברת היצירה הקטנה שלהם כדי לקבל תמיכה הרבה יותר ולהגיע לקהלים ודמוגרפיה שאולי הם לא יוכלו להקים את חדר הניסוח שלהם או את דלפק האמנות שלהם.

עבור עצמי, זה היה פינוק שמדבר עם יוצרי קומיקס עצמאיים אשר נלהבים מהעבודה שלהם ובמובנים רבים הם מספרים סיפורים חדשים ומקוריים. ובדרכים ממש לא צפויות. לדוגמה, ג’ורג ‘טודורובסקי ממקומות אחרים מדיה הוא סופר ואמן שפורסם בעצמו. עבודות של טודורובסקיכלול רומן גרפי חדש, אפס נקודה והספר. מה שנבדל בטודורובסקי, הוא שבספר, שהוא אנתולוגיה של סיפורים, הוא משתמש בסגנונות אמנות שונים לכל סיפור. אז בעוד שאפשר להיות סגנון ריאליזם גרגרני פרנק מילר-אסק, אחר הוא ציור ציור דיגיטלי מלוטש. ממש התרשמתי, עם נקודת האפס האחרונה שלו, שהעניקה לי את ג’ורג ‘פרז ויברס.

בדוק את כל יוצרי הקומיקס המדהימים של טורונטו קומיקון 2022 בקישורים לאורך מאמר זה.

האם אתה יוצר קומיקס שואף, סופר, אמן? האם אתה מוצא שמוסכמות באופן אישי מהוות מקור בר-קיימא לקידום העבודה שלך? הודע לנו על החוויה שלך עם מוסכמות קומיקס בתגובות למטה.

תמונה מוצגת באמצעות סיגמא קומיקס.

Leave a Reply

Your email address will not be published.