לאורך 2020 ו 2021, למארוול הייתה מחרוזת אירועים ארוכה, מאלה מרכזיים כמו אמפירה, קינג בשחור, x חרב וגאלה של גיהנום ועד קטנים יותר כמו קטל קיצוני , ההשמדה האחרונה והמלחמה המרושעת. זה הרגיש כאילו הם מכריזים על אירוע חדש כל שבוע אחר. אבל, כמובן, מארוול קומיקס לא מאט בכלל. עם זאת, הפעם היו להם באדיבות להכריז על מספר אירועים, או כותרות עמוד האוהל, והופעלו בחורף הקרוב. חלקם ראינו באים זמן מה, וחלקם מפתיעים באמת. אבל הגל הבא של כותרות המאוור של מארוול מתחיל במלך. המלך כלומר.

הכל ברד השטן בראשון של כותרות המוטות של מארוול קומיקס: שלטון השטן

(תמונה: מארוול קומיקס)

סדרת Daredevil של צ’יפ זדרסקי, המועמדת על ידי אייזנר, מסתיימת בגיליון מספר 36, אך רחוק מה- ZDARKSY הסתיים עם מאט מורדוק ואלקטרה. בדרך חזרה, במהלך הריצה של צ’רלס סול, וילסון פיסק הפך לראש עיריית ניו יורק והחל ללכת אחרי גיבורי על ופיקוח. בעקבות אירועי Daredevil #36 (נניח שמשהו רע יקרה), פיסק מעלה את האנטה. כפי שמתאר מארוול:

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

כל הגיהינום משתחרר ביקום מארוול, כאשר הקינגפין סוף סוף מכריז על מלחמה מוחלטת על הגיבורים בתקופת השטן! לאחר שקבעו את הבמה באפוס הדארדוויל המועמד לאייזנר שלהם, אירוע הקרוסאובר המרחיק לכת של צ’יפ זדרסקי ומרקו צ’קטו מוצא את ראש העיר פיסק מוציא את כל גיבורי העל בניו יורק ושחרר את אינטל על כל סודותיהם האפלים, ואילו דארדוויל, אלכטרה, קפטן אמריקה, איירון מן, ספיידרמן, ארבעת המופלאים, ורבים אחרים נגד סוכני הרעם שלו. אבל בסופו של דבר … מי ימלוך?

הראשון מבין הכותרות החדשות של עמוד האוהל המתמשך של מארוול כולל את צוות העץ הקולנועי שלהם

(תמונה: מארוול קומיקס)

כשהסרטים מטפלים בכיוון המולטיברס, זה לא מזעזע שאנחנו כמה כותרות בעקבותיו. למעשה, כמה מכותרות עמוד האוהל הודיעה מארוול חופפת עם ה- MCU. הראשון הוא סדרה חדשה מתמשכת של סופר הנוקמים הנוכחי ג’ייסון אהרון, שנקרא Avengers Forever. קצת מוכר, נכון? די כמו סרט פנתר שחור מסוים יוצא? הסדרה הזו מביאה נוקמים מכל רחבי המולטי-גוונים בסגנון גולים, כדי להילחם באיום גדול. לפי ההכרזה:

הנוקמים של מארוול קומיקס לנצח מאגדים את הארכיאולוג טוני סטארק, המכונה גם הנמלים הבלתי מנוצחים, ונוקמים מרחבי המולטיברס כדי להביא לסדר לצרכי זמן שבהם ‘תקווה’ היא מילה בת ארבע אותיות. ג’ייסון אהרון ואהרון קודר מציגים סדרה חדשה לגמרי שתגדיר מחדש את הנוקמים כ … הגיבורים האדירים ביותר של המולטיברס.

כמובן שקאנג מקבל תואר אוהל מארוול

(תמונה: מארוול קומיקס)

למרות שהוא הלך בשם אחר, קאנג הכובש הצטרף רשמית ליקום הקולנועי של מארוול בגמר לוקי. או לפחות גרסה שלו. נכון לעכשיו, קנג מככב במיני-סדרה, אבל יש לו סדרה חדשה … או זריקה אחת החל מדצמבר. זה לא ממש ברור. אבל מה שמרתק בסדרת מארוול ממוקדת הנבלים, בהשוואה לשאר כותרות מולי האוהל, הוא שקאנג, במקום לנסות לכבוש את 616, מנסה להציל אותו:

העתיד של יקום מארוול נמצא כאן, ונצחי הוא המקום בו הכל מתחיל. כאשר מתגלה ציר זמן חדש ומאיים, קאנג הכובש צריך להילחם בדרכו בשנה הקרובה כדי להגן על ציר הזמן העיקרי של 616 שעבד מאות שנים כדי להתמצק כשלו. ג’ד מקאי, קב ווקר, ג’ו בנט, מארק בגלי ועוד מספקים מבט ראשון על מה שמגיע ליקום מארוול בשנת 2022 בסיפור שיוכיח … העתיד הוא נצחי.

האירוע הראשון במרכז וולברין של גיל הקרקואן חי ומתגורר וחי שוב בינואר

(תמונה: מארוול קומיקס)

בזמן שג’ונתן היקמן עזב את ה- X-Men, האוהדים חששו כי עזיבתו סימנה את סיום עידן הקרקואן. עם זאת, כולנו יכולים לנשום בקלות עכשיו עם ההכרזה על חיי המוות של וולברין/X של וולברין. הדמיון לתואר שהחל את הכל, בית X/Powers of X הוא גם מכוון. וולברין מילאה תפקיד מרכזי באירועים עתידיים של הוקס/אבעבועות רוח, ועם התופת חשפה כביכול רבים מהסודות של מוירה מקגארט, הקהילה המוטנטית עשויה לפנות אליו שוב למנהיגות. מספר רב יותר הוא שההכרזה עצמה מאשרת כי אנו נכנסים לעידן השני של קראקואה:

בית ה- X והכוחות של X הובילו בעידן הקרקואני הראשון של ה- X-Men. כעת, חיי ה- X של מארוול קומיקס של וולברין ו- X מקרי המוות של וולברין יבדקו ‘הכי טוב שיש במה שהוא עושה’ לפני שכל מוטציה תוכל לשרוד לגיל הקרקואן השני. בנג’מין פרסי, ג’ושוע קסארה ופדריקו ויסנטיני מספרים שתי סיפורים משולבים על מה שקורה לוולברין כאשר … כפסיו פוגשים את עתידו.

עתיד דיסני+ עמוד אוהל מקבל כותרת מארוול: She-Hulk

(תמונה: מארוול קומיקס)

לג’ניפר וולטרס היו כמה שנים גסות. במהלך מלחמת האזרחים השנייה,היא ספגה תבוסה מתאנוס שהותירה אותה בקושי מסוגלת לשלוט בזעם. ועד שהתחילה אמפרי, היא גם איבדה את האינטליגנציה שלה, וחזרה לחוק “מטומטם”, כמו שבאנר בדרך כלל עושה זאת. אבל כרגע, היא באמת עוברת את זה. החדר האדום משתמש בה כנשק להשמדה המונית, והנוקמים נאבקים לעצור אותה. אחרי שסיפור העלילה ההוא מתגלה, היא ככל הנראה תהיה בשליטה על עצמה שוב. אבל, כמובן, לפעמים אתה פשוט צריך אישה גדולה, ירוקה, זועמת:

She-Hulk של מארוול קומיקס, מ- Rainbow Rowell ו- Rogê antônio, זורק את הספר לעבר ג’ניפר וולטרס כשהיא מנסה לשים את הימים המלאים שלה בזעם ולחזור לעסוק במשפטים להגנת התמים. אבל כשחבר מעברה מגיע לדפוק עם תעלומה שהיא לא יכולה לעמוד בפניו, היא-האלק מקבל … חזרה להתנפח.

סופר מארוול של כותרת אוהל אחד התחיל להקניט לפני חמש עשרה שנה

(תמונה: מארוול קומיקס)

אם כבר מדברים על She-Hulk, כאשר דן סלוט החל לכתוב את תוארה בשנת 2005, הוא החל להפיל רמזים ורמזים קטנים על משהו שנקרא מלחמת ההתחשבנות. עם זאת, בסוף אמפירה, אירוע זה החל להרים קיטור, ואף יותר עם קינג בשחור. האירוע נסוב סביב הצופים ועלול לשבור את היקום, במיוחד כשהוא קשור לאירוע המקורי של מלחמת הסוד:

לדן סלוט מצטרפים קרלוס פאצ’קו ורחל סטוט עבור ארבעת המופלאים של מארוול קומיקס: מלחמת Reckoning, סאגה אפית במשך 15 שנה בהתהוות. המלחמה הסודית המקורית של יקום מארוול הוחלפה מחדש וכל יצור חי במציאות נמצא בסכנה, שכן אנו סוף סוף נמצאים … יום ההתחשבנות שלנו.

הכרזת הכותרת האחרונה של מארוול מאוהל מציגה דמות שאינה יכולה להתאים לרוב האוהלים.

(תמונה: מארוול קומיקס)

שני להיטי הפתעה גדולים יצאו מאינסוף וחוסר אנושיות: מא מארוול וירח הילדה והדינוזאור השטן. למעשה, שני הכותרות התבררו כל כך פופולריות, עד ששניהם בסופו של דבר קיבלו סדרה של דיסני. גב ‘מארוול יוצאת (בתקווה) בדיסני+ בהמשך השנה, בעוד שדינוזאור של מון גירל ודינוזאור יהיו סדרת ערוץ דיסני מונפשת. אנו יכולים להניח שההצגה תופיע סוף סוף לראשונה בשנת 2022, לאחר שהוכרז בשנת 2019 לשנת 2020. אבל מעריצי הדמות צריכים להיות מרוצים גם כשהם רואים אותה בחזרה בסדרה שלה:

לונלה לאפייט והדינוזאור החביב שלה בגובה 20 מטרים חוזרים לנערת הירח של מארוול קומיקס ודינוזאור השטן. אבל איזו צורה תנקוט השותפות שלהם בעידן החדש והמרגש הזה? שמור על עיניך קלופות בחודשים הקרובים לחדשות נוספות על ההרפתקה הבאה של המוח הגדול ביותר בעולם שישלח גלי הלם בגודל דינו ברחבי יקום מארוול. בשנת 2022, ירח הילדה והדינוזאור השטן יביאו משמעות חדשה למונח “מארוול צוות-אפ” בסיפור שמבטיח … לנער את עולמכם.

זו כנראה רק תחילתן של כמה מודעות נוספות

שבע (ובכן, טכנית שמונה עם אירוע וולברין) כותרות במשך שלושה חודשים? ברור שזה קצת בצד האור. היקמן כבר הקניט עוד כמה תארים של אקס-מן שהקים לפני עזיבתו. כמו כן, ככל הנראה, ההשמדה האחרונה, המשפט של מגנטו ומלחמה מרושעת עלולה להסתובב לסדרות או מיני-אירועים חדשים מתמשכים. אבל זה חלק מהז’אנר. עורכים צריכים לשחק כמה קלפים קרוב לאפוד תוך כדי הודיעה על אחרים שישה חודשים מראש. ככה לגרום לאנשים להתרגש מהדמויות האלה שנה אחר שנה. וכן, אנו מתכוונים לחלוטין לסקור לפחות את גיליון הבכורה של כל ספר.

לאיזה תואר חדש של מארוול אוהל אתה מצפה הכי הרבה?

(תמונה מוצגת: מארוול קומיקס)

Leave a Reply

Your email address will not be published.