שחרור מדיה – טיפול בריאותי ובריאות. זה נושא במוחם של כולם. אולם כאשר האבק מתיישב לאחר קרבות מתנפצים עולמיים, מי דואג לנבלים מאוד? היכנס לעולם המעוות של מדיסין.
איתן שארפ מוביל צוות של רופאי המזל שלהם שהסחיטו על ידי המליידי המרושע כדי להציע טיפול רפואי בנבלים הגרועים ביותר בעולם. איתן כמו גם הצוות שלו הם כולם אנשים פגומים, מתקשים עם הנושאים האישיים שלהם. האם הם מקיימים את השבועה ההיפוקרטית שלהם “ראשית, אל תזיק”? הם נאבקים עם הדילמות הכנות הללו כאשר הן שואפות למילוט מתוך אחיזת המלידי, שיש לה את כולם ברצועה הדוקה ביותר. איתן נוגע לתנאים עם ההיסטוריה של משק הבית שלו, כמו גם לומד מציאות מפחידה על עצמו לאורך הדרך.

סופר (ים): ג’ף דייר כמו גם מארק מקיון
שם האמן: דייוויד בראם (עפרונות), חואקין פריירה (צבעים)
אמן שערות: דייוויד בראם

Medisin היא סדרה קטנה של שישה בעיות מאזור הסיכון של מעבדת Action. קשת הסיפור נקראת “First Do No Parm” כמו גם נכתבת על ידי ג’ף דייר כמו גם ד”ר מארק מקיון, שצייר דייוויד ברם, בצבע על ידי חואקין פיירירה וכן כתב על ידי אדם וולט. מכוון למבקרים בני 20 כמו גם למעלה, מדיסין כולל צוות שחקנים מגוון של דמויות גברים חזקות כמו גם נשי הכולל גם דמויות צעירות כמו גם אמריקאים זקנים, אפרו -אמריקאים, לטינים, מזרחיים כמו גם להט”בים. עם גוונים אפלים כמו גם מצבים עזים, מדיסין בטוח יקסים את מעריצי Breaking Bad, Priminal, כמו גם לקבוצת ההתאבדות.

הסופר ג’ף דייר מעיר כי “כילד, תמיד תהיתי לאן הלכו הנבלים אחרי קרב אכזרי. כלומר, הם לא יכלו פשוט להיכנס למתקן רפואי מכיוון שהם ייעצרו, נכון? ככה בדיוק נולד מדיסין. אני מאמין שהסיפור הזה בוחן משהו חדש כמו גם תכונות של דמויות שהמבקרים יטפלו בהן כמו גם לקבוע איתן. רופאים אלה נשברים בין אחריותם כמו גם הצלת חיים. עם זאת, אילו חיים שווה להציל? כמו גם על ידי הצלת היצורים הנוראיים ביותר שניתן להעלות על הדעת, האם הם תורמים לרוע בעולם? קומיקס תמיד היה על הטוב ביותר לעומת שגוי, גדול לעומת הרשע. זה בלב מה שאנחנו בודקים ב- Medisin. דמויות אלה הן אנשים פגומים עמוק שעדיין עשויים לצלם את הגאולה. עם זאת של התוכנית זה כולל עלות. ”

הבעיה הראשונה של הבכורה במדיסין במאי 2017!

32 pgs./ t+ / fc $ 3.99 (רג ‘), $ 4.99 (var.)

אודות בידור מעבדות פעולה- שפותח בשנת 2010 עם תפקידו של איחוד כישרונותיהם הקולקטיביים לישות יחידה ועוצמתית, חברי הבידור של מעבדת האקשן יש שנים רבות בפרסום מולטימדיה, עיצוב, כמו גם עסקים. המהדורה הראשונה שלהם, שבר, מומנה ביעילות עם Kickstarter כמו גם מכיוון שאז הם המשיכו במטרה שלהם ליצור בידור איכותי ומרווח ז’אנר. מכיוון שההיווצרות שלה, השבחים של A.L.E ממשיכים להתפתח על בסיס יומיומי. בין הכותרות הבולטות בהרבה הם כל החומרים בגילאים כמו אייזנר, גליף, פרס דורף המועמד לסדרה Princless, מדהים (מבוסס על סדרת הטלוויזיה ניקלודיאון), סכנת מולי של ג’מאל איגלה, האמן/ הסופרת קייטי קוק וכן של גיי מידלטון (Gayle Middleton ( פוני הקטע שלי, חנות המחמד הקטנה ביותר) של חנות חביבות מפלצתית. המבקרים הבוגרים של מעבדת האקשן מזמינים את אזור הסיכון למעבדה ממשיכה לדחוף את מעטפת הקומיקס הבילוי הביתית עם כותרות שונות כמו מאסטר הבובות של צ’ארלס בנד, כמו גם את טראמפ הזומבים המובילים של אימה, וומפלייד כמו גם ארנבים חותמים ברשת ארץ קנדי ​​פיקסי, כמו גם כותרות מתאימות חברתית הכוללות כלב דרום, הממלכה בום וכן טומבוי של מ ‘גודווין.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

נבלים סופר מגלים את שוק הבריאות שלהם ב- Medisin Volume 1Media שחרור-מעבדת פעולה: Zone Zone מספק את Medisin כרך 1: ראשית מאוד אל תזיק, איסוף בעיות מס ‘1-3. היכנס לקומת הקרקע של הסדרה החדשה הסנסציונית של מעבדת האקשן Medisin כצוות של רופאים סחיטה מציעים טיפול בריאותי ובריאות מאוד …
10 ביוני 2017 ב”קומיקס ”

מעבדת האקשן מכריזה על סדרה חדשה לרבעון השני של שחרור 2017Media – אם שלושת החודשים הראשונים היו כל סוג של אינדיקציה, 2017 נראית שנה פורצת דרך לבידור מעבדה. טרי על עקבי שחרורם הגדול ביותר אי פעם עם Dollface #1, מעבדת האקשן מכריזה על גל הבא בבעלות היוצרים …
25 במרץ, 2017 ב”קומיקס ”

אזור סכנה דצמבר 2017 פיקוחי האדיבים אנשים בסיכון סיפקו את קומיקליסט את פיקוחם לקומיקס כמו גם מוצרים אחרים המופיעים בתצוגה המקדימה של אוקטובר 2017, שנקבעו למשלוח החל מדצמבר 2017. Amerikaratenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.