– מחא כפיים על ידי AutoStraddle כ”פיראט הכי מגניב, קווירי ביותר על שבעת הים “כמו גם Afterellen כ”גיבורת לסביות YA, שחיכינו שכן “, רייבן כמו גם הצוות שלה ממשיכים במסעם בים הגבוה, שם הרומנטיקה מתחילה לפרוח באמת בכרך זה! אם לא תגיע על הסיפון עם הספין-אוף של ה- EISNER המועמדת ל- EISNER כמו גם Glyph Comics כמה מנצח פרסים Princless, זה הזמן המושלם לקפוץ על הספינה!
שישה שבועות לאחר התקיפה שהובילה את הקבוצה להאמין שסאנשיין מתה, קסימנה מתקשה להתוודות על רגשותיה לגברת שהיא אוהבת. האם היא תעשה מהלך? כמו כן לגלות מה עלה בדעתו בסאנשיין, שהתעורר באי מלא נשים … שעשויות להסתיר משהו.

הצוות של רייבן הוא קבוצה של נשים מוסמכות שכל אחד יכול לשרש להן. אנשים אוהבים כל דמות, כאשר לקוחות אמזון משבחים אותם: “אנא תמכו בספר זה, זה נפלא כמו גם אנו דואגים יותר קומיקס חוויה מהנה על קבוצות נשים מגוונות.”

ננסים, ים הגנבים, כמו גם סופר הצרעות הבלתי ניתן לעצירה, ג’רמי וויטלי, ממשיך את סיפורו בבעלות היוצר של שודדי ים כמו גם רומנטיקה. יצירות אמנות של המצטרף החדש כריסטין היפ עם צבעים מאת רייבן אלומנה קסניה פמפיל תגרום למעריצים ותיקים לסתיו כמו סביב שוב, כמו גם חדשים, יתקבלו בברכה בזרועות פתוחות!

רייבן: ספר נסיכת הפיראטים 5 יוצע בחנות קומיקס בסביבתך ב- 13 ביוני 2018. הזמנה מראש עם קוד המוצר של היהלום APR181187.

רייבן: ספר נסיכת הפיראטים 5 – ללכת לאיבוד יחד
סופר (ים): ג’רמי וויטלי
שם האמן: כריסטין היפ (עפרונות/דיו), קסניה פמפיל (צבעים)
אמני כיסוי: כריסטין היפ (עפרונות/דיו), קסניה פמפיל (צבעים)
128 pgs./ a / fc
14.99 $

מה אנשים מציינים על רייבן:

“העונה השנייה הזו בהחלט בעט דברים בחריץ, כמו גם אני נרגש לבדוק עוד.” (טארט רציף)

“אם אתה מחפש סיפור פנטסטי כדי ללכת לאיבוד עם קבוצה מגוונת של דמויות חכמות, ‘רייבן נסיכת הפיראטים’ הוא זה בשבילך.” (ספרטנטאון)

“ויטלי ממשיך להוכיח את שליטתו בהלחנת דמויות מהנות, אפילו במצבים אפלים.” (האינסופי הפגוע)

אודות בידור מעבדות פעולה- שפותח בשנת 2010 עם תפקידו של איחוד כישרונותיהם הקולקטיביים לישות יחידה ועוצמתית, חברי בידור מעבדה יש ​​אינספור שנים בפרסום מולטימדיה, עיצוב, כמו גם עסקים. המהדורה הראשונה שלהם, שבר, מומנה ביעילות עם Kickstarter, כמו גם מאז הם המשיכו במטרה שלהם ליצור בידור איכותי ומשתרע על ז’אנר. מאז היווצרותו, השבחים של A.L.E ממשיכים להתפתח על בסיס יומיומי. בין הכותרות הבולטות יותר שלה ניתן למצוא את כל הגילאים החומריים כמו אייזנר, גליף, פרס דורף המועמדת לסדרה Princeless, Maraculous (מבוססת על סדרת הטלוויזיה של ניקלודיאון), סכנת המולי של ג’מאל איגלה, האמן/ הסופרת קייטי קוק וכן של גיי מידלטון (שלי (שלי, של שלי (My My Bit Pony, חנות המחמד הקטנה ביותר) vamplets מקסימים בצורה מפלצתית. המבקרים הבוגרים של מעבדת האקשן מזמינים את אזור הסיכון למעבדה ממשיכה לדחוף את מעטפת הבידור של הקומיקס עם כותרות שונות כמו מאסטר הבובות של צ’ארלס בנד, כמו גם את טראמפ הזומבים של דן מנדוזה, על ארנבות זומבים קומדיות, וכן ארנבות חתימות בפיסי פיקסי Rainbow Rainbow Rainbow Rainbow. ארץ קנדי, כמו גם תארים מתאימים חברתית הכוללת כלב דרום, הממלכה בום כמו גם טומבוי של מ גודווין.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

תצוגה מקדימה של קומיקליסט: רייבן נסיכת הפיראטים שנת שלוש מפלצות של התאריכים העמוקים #3Four, טורניר משחק אחד, מושב ספרינג אחד, כמו גם כוס תה אחד. מה עשוי להשתבש לקבוצה של רייבן הלילה? הצטרפו אלינו לעוד מסע אחד לרומנטיקה של פיראטים, עם תאריך לילה חלק 3! רייבן נסיכת הפיראטים שנה שלוש מפלצת …
25 ביוני 2019 ב”קומיקס ”

תצוגה מקדימה של Comiclist: Princless Raven The Pirate Princess שנה שנייה כמו גם נקמה #3raven כמו גם קסימנה למטה. סאנשיין נעדר. מחצית מהצוות נפצעת כמו גם הספינה עולה על ידי אויבים. עכשיו הגיע הזמן שקייטי כמו גם הצוות יתגבר כמו גם להילחם כמו חייהם תלויים בזה – מכיוון שהם כן! חסר נסיכה: רייבן, …
16 בינואר 2018 ב”קומיקס ”

תצוגה מקדימה של Comiclist: Princless Raven The Pirate Princess שנה שנייה כמו גם נקמה #1 High Adventures on the High Seas חוזרים! כאשר הצוות שלה הוחזר מהריצה שלהם עם אחיה הבוגדני, רייבן מוכנה להחזיר את מה שנגנב ממנה. אולם ראשית … מסיבת ריקודים! רייבן הבטיח שהיא תודה בה כמו לקסימנה, עם זאת סו …
14 בנובמבר 2017 ב”קומיקס “

Leave a Reply

Your email address will not be published.